کتاب درآمدهای نقره ای

buy term paperwrite my essaypaper writers/a>[vc_row][vc_column][vc_single_image image=”4162″ img_size=”512*512″ alignment=”center” css_animation=”bottom-to-top”][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]

قبلاً به‌سختی امکان‌پذیر بود، یک فرد معمولی بدون سرمایه اولیه و تحصیلات تخصصی، به موفقیت‌های چشم‌گیری دست پیدا کند، ولی امروزه وضعیت فرق می‌کند. شما می‌توانید با حداقل سرمایه و باکمی تلاش، شناخت و به‌کارگیری استعداد و علایقتان، در کشور عزیزمان که به اعتقاد اکثر مردم برای کسب درآمد جای مناسبی نیست، درآمد قابل‌توجهی کسب کنید.

همه‌ی ما علایق، مهارت‌ها و نبوغ ذاتی خاصی داریم که می‌توانیم آن‌ها را تبدیل به درآمد کنیم. اغلب مردم به این دلیل دنبال علایق و توانمندی خود نمی‌روند، چون فکر می‌کنند، نمی‌توانند با به‌کارگیری استعداد و علایقشان زندگی خود را ازلحاظ مالی اداره کنند. آن‌ها کار کردن برای دیگران را ترجيح می‌دهند و دوست دارند، يك حقوق ثابت داشته باشند؛ و این اشتباه بزرگ باعث می‌شود که توانمندی‌های خود را نادیده بگیرند و معمولاً شغلی را انتخاب کنند که از آن شغل رضایت کافی ندارند و درنتیجه هیچ‌گاه به موفقیت واقعی نخواهند رسید.

وقتی به هر دلیل به درآمد بیشتر می‌اندیشید، به‌جز کار کردن در نوبت دوم یا سوم یک کارخانه، تاکسی‌سرویس، شغل نامرتبط با تحصیلات و تخصصتان، چه ایده دیگری به ذهنتان می‌رسد؟

اگر ايده و سرمایه‌ی خاصی براي راه‌اندازی کسب‌وکار خود ندارید، یا اینکه احساس می‌کنید ایده‌هایی که در سردارید ایده‌های خوبی نیستند، ولی مشتاق و مصمم برای ایجاد تغییر بزرگ در زندگی خود هستید، با ما همراه شوید. باور کنید که می‌توانید با استفاده از ذهن خلاقتان، ثروت بسازید و رؤیاهایتان را به واقعيت تبديل کنید وزندگی خود را تغییر دهید.

کمبودهای خود را نادیده بگیرید و به داشته‌های خود تمرکز کنید.

اکثر افراد موفق کارشان را با سرمایه و امکانات کم شروع کرده‌اند؛ و توانسته‌اند با سرمايه كم و با استفاده از استعداد و علایق خود، ثروت بسيار زيادي به دست آورند. البته گفتن این موضوعات به این معنی نیست که شما می‌توانید بدون هیچ تلاشی به این موفقیت دست بیابید. بدون تردید اگر به دنبال موفقیت‌های بزرگ هستید، باید تلاش‌های بزرگی نیز انجام دهید و باپشتکار و ازخودگذشتگی فراوان، اصول و ایده مناسب برای رسيدن به درآمد ايده آل خود را بیابید و ثروتمند شوید.

برای شروع و راه‌اندازی کسب‌وکار شخصی، نیاز است که ما خودمان را خوب بشناسیم و بدانیم که چه استعداد و علایقی داریم و تصمیم بگیریم می‌خواهیم چه مقدار درآمد داشته باشیم.

ما می‌توانیم باکمی دقت و مراجعه به درون خود بفهمیم که چه‌کاری را نسبت به دیگران بهتر انجام می‌دهیم و از انجام دادن چه‌کاری خسته نمی‌شویم و به‌قول‌معروف، گذر زمان را در آن کار نمی‌فهمیم.

البته شما این مورد را هم باید در نظر داشته باشید، کاری که انتخاب می‌کنید، باید کاری باشد که بتواند مشکلی را از دوش مردم بردارد و مردم حاضر باشند، در قبال آن کار یا خدمت، پول بپردازند. شما با یافتن جواب این سؤال می‌توانید گام اول یک کسب‌وکار موفق را خیلی محکم بردارید.

باید از خود بپرسید که با تولید چه محصول و یا با ارائه چه خدمتی می‌توانید کسب‌وکار خود را شروع کنید و به اهداف مالی خود برسید؟ جامعه، همکاران و دوستان شما، به چه چیزهایی احتیاج دارند که شما می‌توانید آن‌ها را تأمین کنید؟

اگر می‌خواهید بر درآمد خود بیفزایید، به نیازهایی از خود، اطرافیان و دوستان خود که هنوز برآورده نشده‌اند توجه کنید و بیندیشید چگونه می‌توانید آن‌ها را برآورده سازید. بسیاری از افراد موفق در زمان‌های گذشته و حال نیازهای خود، دیگران و جامعه را یافته و راه‌حلی برای آن پیداکرده‌اند و از این طریق به درآمدهای هنگفت رسیده‌اند.

اما قبل از اینکه در مورد کسب‌وکار صحبت کنیم باید یک سری تغییرات در خودمان ایجاد کنیم. تا بتوانیم برای شروع یک کسب‌وکار جدید آماده شویم.

خیلی‌ها چندین کسب‌وکار شروع می‌کنند و شکست می‌خورند می‌گویند، این تقدیر ما است. این تقدیر نیست، تقدیر را خودمان رقم می‌زنیم. ما باید از بازی زندگی سربلند بیرون بیاییم ونامی نیكو از خود به‌جا بگذاریم و تحولي عظيم در زندگي خود و دیگران به وجود آوریم. این ما هستیم که مسئول سرنوشت خودمان هستیم و دولت، پدر و مادر، دوستان و … هیچ‌کدام مسئول موفقیت‌ها یا شکست‌های ما نیستند. بلکه این ما هستیم که با تصمیم‌هایی که می‌گیریم آینده خود را رقم می‌زنیم.

موفقیت‌ها و شکست‌هایی که در آینده نصیب ما خواهد شد، حاصل تصمیم‌هایی است که ما امروز می‌گیریم.

 

علی اعتماد

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][gravityform id=”1″ title=”false” description=”false” ajax=”true”][/vc_column][/vc_row]custom writingessay writers