من  لیسانس حسابداری هستم. چه کسب وکاری را با 15 میلیون می توانم راه اندازی کنم؟

من چه کسب وکاری را با 15 میلیون می توانم راه اندازی کنم؟

0

 

من  لیسانس حسابداری هستم. چه کسب وکاری را با 15 میلیون می توانم راه اندازی کنم؟ شما که لیسانس حسابداری دارید، با همین مدرک می توانید کاری را انجام دهید. می توانید شرکتی را در این حوزه راه اندازی کنید. مثلاً شرکت حسابرسی، یا به عنوان خود اشتغالی می توانید، کار های حسابداری مغازه ها یا شرکت ها  را انجام دهید.به طور کلی اکثرکارآفرین ها با توجه به تخصصی که  دارند، کاری را شروع می کنند.

و یا اگر می خواهید کاری به جز تخصص تان انجام دهید برای شروع کسب و کار با 15 میلیون پیشنهاد می دهم که به فکر کسب و کارهای خانگی باشید، که می توانید خیلی راحت تجهیزاتش را فراهم کنید. برای مثال بسته بندی و یا سایر زمینه ها مثل محتوا سازی که می‌توانید آن را به یک حرفه تبدیل کنید در صورتی که صبر و پشتکار داشته باشید. در ابتدا مجبور باید با کارهای سطح پایین شروع کنید اما اگر خودتان را به دیگران ثابت کنید کارهای خوبی در انتظار شما خواهد بود.

چه کسب و کاری برای شما مناسب است؟

 

 

امابهترین کار این است که به جای یافتن راهکارهای سخت و پیچیده ، در فضای مجازی  یک صفحه و کانال برای فروش یک محصول یا ارائه خدمات به صورت عمومی ایجاد کنید. مطمئنا اگر تمام کشور را مورد هدف خود قراد دهید سود بیشتری عایدتان خواهد شد.

 

البته قبل از شروع باید موارد زیر  را مد نظر داشته باشید: شما باید مطمئن باشید که برای کالا یا خدماتی که می‌خواهید ارائه دهید تقاضا وجود دارد. پس از اینکه مطمئن شدید برای محصول شما تقاضا وجود دارد، بازار هدف خود را انتخاب کنید. دقیقا چه کسانی ممکن است از کالا یا محصول شما خوششان بیاید. مثلا اگر شما می‌خواهید دوربین های مدار بسته بفروشید یا نصب کنید ، جامعه هدفتان متشکل از مغازه دار ها، شرکت ها، کار خانه ها، وتمام  افرادی که برای مکان های مختلف نیاز به خرید دوربین مداربسته دارند. پس بهتر است اگر می‌خواهید تبلیغات انجام دهید، به گونه‌ای باشد که پیام شما به جامعه هدفتان برسد نه به کسی که در جامعه هدف شما وجود ندارد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.